معرفی خدمات

 

 

فعالیت اصلی شرکت ماهان گسترطاها www.mgtaha.comدر زمینه راه اندازی سامانه های تحت وب بوده و افتخار دارد که اطلاع رسانی هوشمند و نوین تحت وب را در کوتاهترین زمان پیاده سازی و حتی در کسری از دقیقه آماده و تحویل نماید. برای ورود بهپرتال پیامکی می توانید به سایت mgtaha.ir مراجعه فرمایید. خدمات بازاریابی نوین، خدمات فن آوری اطلاعات، خدمات طراحی و گرافیک،  بانک اطلاعاتی مشاغل و اصناف ، بانک اطلاعات موبایل کشوری (دائمی ، اعتباری)، بانک موبایل، فاکس، طراحی سایت و پرتالهای فروشگاهی و . .سامانه ها و بانکهای اطلاعاتی جهت اطلاع رسانی گسترده، هوشمند و نوین sms marketing و بانکهای اطلاعاتی اصناف و مشاغل(صنوف، مشاغل خاص،   رده سنی، جنسیت، ایرانسل، کدپستی، کدپستی کشوری و حتی ارسال از دکل در سامانه میباشند) (اطلاع رسانی آسان به تمامی گروه پزشکی 200 هزار و دندانپزشکان بیش از 34 هزار عدد و شرکتهای مربوطه و دیگر صنوف با بزرگترین و کاملترین بانکهای تفکیکی مشاغل و اصناف و گروهها با حدود سه میلیون  رکورد اطلاعاتی و  ...)  بانکهای اطلاعاتی مختلفی از جمله کارخانجات، پیمانکاران، وکلا، ،صنایع مختلف نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاهها، شرکتها، موسسات، پزشکان، مراکز بهداشتی و درمان، داروخانه ها، بانکها، مراکز علمی و دانشجویی، تشکلها و همایشها و انجمن ها و . . . که در سایت و برشورها بخشهایی از آن معرفی شده آماده و حتی امکان تکمیل و تخصصی تر نمودن فیلدهای اطلاعاتی نیز میباشد.

مزایای استفاده و موارد استفاده بسیار گسترده و جامع بوده که بهتر است  بصورت کامل از داخل سایت ملاحظه بفرمایید از آنجا که این سامانه ها و ماژولهای پر کاربرد کاربردهای بسیاری را دارا میباشند لذا پیشنهاد میگردد پس از بررسی، هر گروه و فعالیت خاصی را که لازم میدانید در همان پنل و سامانه استفاده نمایید.

هزینه راه اندازی و بهره برداری از سامانه تحت وب فوق الذکر با امکانات آن 50 هزار تومان و ارسال پیامک برای مشتریان پر استفاده به ازای هر پیامک 115 تا 140 ریال میباشد بستگی به تعداد درخواست دارد

توجه توجه تمام خطوط برگشت هزینه بابت پیامهای لیست سیاه دارند (اگر پیام به خاطر اینکه مخاطب کدی را جهت عدم دریافت پیامک تبلیغاتی وارد کرده باشد هزینه پیام نرسیده به حساب شما یرمیگردد و این به معنی 25%کاهش تعرفه هاست)

5000 عدد 140 ریال 10 هزار 130 ریال 20 هزار 120 ریال 50 هزاربه بالا 115 برای عموم و تمام شماره های مناطق و پیش شماره

فضای کارکتری با گوشی موبایل یکسان میباشد. (70 کارکتر فارسی و 160 کارکتر لاتین) هزینه لاتین 2 برابر فارسی خواهد بود ضمن اینکه تبلیغات پیامکی لاتین بی معنا و کم کاربرد میباشد و تلفیق آن همان هزینه فارسی را داراست. (برای درج سایت در آخر متن پیامک)

 تلفنی سامانه را فعال و قادر به ارسال پیام به هر منطقه در هر زمان خواهید بود و همه موبایلهای کشوری را در اختیار دارید 54 میلیون شماره برای ارسال به اصناف و مشاغل و مدیران مختلف با شماره های 8 رقمی 10003030و 10003031و 20004836و 30008673 ، 50004611و 30006823 امکان ارسال خواهید داشت

اطلاع رسانی ها در همایشهای صدا و سیما، هتل المپیک، سالن همایشهای حجاب، دانشگاه تهران و . . . برای کنفرانس بازاریابی و برند یکپارچه و کسب و کار موفق، کنگره های مختلف پزشکی، مدیریتی، مهندسی، صنایع و ... تاکنون مجری اطلاع رسانی همایشها و کارگاههای تخصصی بالاخص در زمینه بازاریابی و برند بوده و با امکانات و بانکهای اطلاعاتی و سامانه های تحت وب موجود میتواند در خدمت رسانی ارزان، زود بازده و معرفی شما به مخاطبن و بازارهای هدف شما اقدام شایسته ای را به نمایش بگذارد

شما می توانید تنها با یک تماس صاحب یک پنل و امکانات ویژه آن شوید. که نحوه ارسال پیامک به دو صورت زیر می باشد:

 

ارسال کپي کارت ملي و نام کاربري و رمز به انضمام واريز حق عضويت 50 هزار توماني شخصاً اقدام به ارسال پيامکها مينماييد، با اين روش هر عدد پيامک بسته به تعداد شارژ از 115 تا 140 ريال محاسبه و امکان ارسال خواهيد داشت.

متن خود را تلفني به شماره 88424019 اعلام و سپس پس از واريز وجه مورد نظر که حداقل ارسال 5هزار عدد براي منطقه اي و مشاغل در نظر گرفته شده اقدام ميگردد و سپس گزارش آن بصورت اسکريپت شده ايميل خواهد شد.